2 липня 2019 р.


День поцілунків  
6 липня по усьому світі буде відзначатися всесвітній День поцілунків. Незважаючи на те, що саме свято все ще неофіційне, його святкують більше ніж в 60 країнах світу. Вигадали День поцілунків у Великобританії, ще в кінці 19 століття. І з того часу свято ставало все популярнішим і популярнішим. У День поцілунків категорично заборонено приховувати свої теплі почуття.
Цікаві факти
Під час поцілунку серце починає працювати набагато швидше. Це стимулює постачання всіх органів організму величезною кількістю кисню. Пульс в цей момент піднімається до 110 ударів на хвилину.
На думку вчених, всього 3 поцілунки в день можуть придушити твій стрес, втому і інші негативні емоції. Так що, тепер ти знаєш, як зробити себе щасливим.
Намагаєшся позбутися від зайвої ваги і мучиш себе дієтами? Є прекрасна альтернатива. Адже звичайний поцілунок в щоку позбавить тебе 5 калорій.
Губи набагато чутливіші кінчиків пальців. Тому стимуляція нервових закінчень на губах покращує вироблення гормону щастя – ендорфіну.
Досить цікаво, той, що цілуватися можуть не тільки люди, а й тварини. Самий схожий процес виходить у шимпанзе.
Раніше, в Італії, якщо чоловік цілував дівчину на вулиці, то він просто був зобов'язаний на ній одружитися.Немає коментарів:

Дописати коментар