3 квітня 2020 р.


Всесвітній день інтернету


Вітаємо всіх користувачів мережі з Всесвітнім днем інтернету! 
Це відносно нове свято вже стало частиною життя українських громадян. Щороку 4 квітня всі працівники, пов`язані з всесвітньою мережею, а також прості користувачі з радістю відзначають цей день.
Започаткував Всесвітній день інтернету Папа Римський Іван Павло II.
У 1998 році католицька церква визнала всесвітню мережу скарбницею людського знання. А два роки поспіль було вирішино, що покровителем глобальної мережі буде святий Ісидор, день якого відзначають 4 квітня.  
Святий Ісидор Севільський був іспанським єпископом та першим енциклопедистом, автором 20-томної праці "Етимологія". Крім того,  Ісидор Севільський уперше застосував у своїй праці систему перехресних посилань, яка віддалено нагадує гіперпосилання, використовувані в мережі. Аргументуючи своє рішення призначити саме цього святого покровителем інтернету, Іоанн Павло II сказав, що інтернет — це і є свого роду енциклопедія людських знань.
Крім того, експерти зауважують, дата 4.04 нагадує помилку HTTP 404.
Таких дат, пов’язаних з інтернетом, багато, і це здорово, що практично кожен день у користувача, що включив комп’ютер чи іншу IT-техніку, є привід щось святкувати.Немає коментарів:

Дописати коментар