30 квітня 2020 р.


Всесвітній день Гаррі Поттера
Рівно 22 року тому відбулась легендарна битва за Гоґвортс.
Палички вгору, чарівники!


Шанувальники поттеріани будуть в захваті, адже 2 травня – Всесвітній день Гаррі Поттера. Справа в тому, що свято створене на пам'ять про епічні битві, коли Гаррі Поттер переміг Темного Лорда. У книгах ця битва відбулася саме 2 травня 1998 року. Ми пропонуємо кілька фактів про ту битву, а також про саму історію.
Сама письменниця Джоан Роулінг говорить, що завжди знала, що в книзі буде сцена, де Геґрід виносить Гаррі – живого, втім, який виглядає мертвим, – з лісу.
Також Роулінг відкрила таємницю, що у фінальній битві також мав загинути голова родини Візлі – Артур. Потім письменниця передумала і "вбила" другого позитивного персонажа – Римуса Люпина.
Крім того, автор Поттеріани хотіла вбити і Рона Візлі.
Тедді Люпін – син загиблих під час останньої битви в Гогвортсі Римуса Люпина і Німфадори Тонкс – став старостою Пуффендуя. Як уточнила Роулінг, дізнавшись, що Джеймса Сіріуса Поттера розподілили в Гріффіндор, Тедді був розчарований.
Для мармурових сходів в Гогвортсі було написано 250 картин, серед них є і портрети продюсерів картин Девіда Хеймана і Девіда Баррона.
Знаменитий шрам Гаррі наносився гримерами приблизно 5800 разів. Тільки самому Деніелу Редкліффу відзнаку малювали близько 2000 разів, і це не рахуючи його дублерів і каскадерів.
Кожна чарівна паличка, задіяна у фільмах, унікальна. Двох однакових просто не існує, навіть у близнюків Візлі. Деніел Редкліфф за час зйомок встиг використати близько 70 паличок.
Роль Лорда Волан-де-Морта виконали шість акторів: Річард Бреммер (розповідь Хагріда, "Філософське каміння"), Ян Харт (особа на потилиці професора Квірелла, "Філософське каміння"), Крістіан Коулсон (воскреслий спогад із щоденника Тома Редла, "Таємна кімната"), Рейф Файнс (відродився Темний Лорд, основне обличчя з четвертого фільму "Кубок вогню"), Хіро Файнс-Тіффін (маленький Том Редл зі спогадів Дамблдора, "Принц-полукровка"), Френк Діллейн (Реддл-старшокурсник, "Принц -полукровка").
Найбільшу кількість акторів і статистів було задіяно в сценах фінальної битви у другій частині "Дарів Смерті", де брали участь 400 пожирачів смерті.


У фіналі епічного бою між добром і злими силами чарівного світу переростає у загальну війну. Ставки ніколи не були вищими і ніхто не є безпечним. Але саме Гаррі Поттер може бути покликаний зробити остаточну жертву, коли він наблизиться до кульмінаційних розладів з лордом Волдемортом.

Немає коментарів:

Дописати коментар