27 жовтня 2020 р.

 День народження Білла Гейтса


28 жовтня 1955 народився засновник компанії Microsoft Білл Гейтс. Заробивши мільярди на програмному забезпеченні, Гейтс, проте, вважає, що комп’ютер не вирішує серйозних проблем людини: самотності, пошуку і отримання любові, здоров’я і т.п. Крім захоплення комп’ютерними технологіями, Білл Гейтс займається біотехнологією, а своїми улюбленими заняттями він називає читання, гру в гольф і в бридж.

 11 правил Білла Гейтса для підлітків

Виступаючи перед старшокласниками, Білл Гейтс назвав 11 правил, які підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи.

 Правило 1. Життя несправедливе - звикнете до цього!

Правило 2. Світу начхати на вашу самооцінку. Життя буде вимагати від Вас закінчити справу ДО того, як Ви відчуєте себе впевнено .

Правило 3. Ви не отримуватиме 60 000 $ в рік відразу після школи. Ви не станете віце-президентом компанії з супутниковим телефоном у машині, перш ніж Ви заробите на них.

Правило 4. Ви вважаєте, що учитель занадто вимогливий? Почекайте, коли станете начальником Ви.

Правило 5. Подавати гамбургери не нижче вашого гідності. Ваші дідусі і бабусі використовували інше слово для роздачі котлет - вони називали це Можливістю .

Правило 6. Якщо Ви сіли в калюжу, це не вина ваших батьків, не хничьте, вчіться на помилках

Правило 7. До вашого народження ваші батьки не були такими нудними, як зараз. Вони стали ними, оплачуючи Ваші рахунки, стираючи ваш одяг, і вислуховуючи ваші міркування про себе коханого. Тому перш, ніж почнете рятувати світ від покоління своїх батьків, вичистіть сортир у власній кімнаті.

Правило 8. Ваша школа, може бути, і покінчила з поділом на лідерів і невдах, але життя НІ. У деяких школах не ставлять поганих оцінок і дають вам стільки спроб, скільки вам потрібно для правильної відповіді. Це не має нічого спільного з реальним життям.

Правило 9. Життя не поділена на семестри. У вас не буде літніх канікул і знайдеться небагато роботодавців, які зацікавлені в тому, щоб ви знайшли себе. Шукайте за свій рахунок!

Правило 10. Телебачення - це НЕ реальне життя. Насправді людям зазвичай доводиться ходити на роботу, а не сидіти за столиком у кафе.

Правило 11. Будьте ввічливі з зубрилами  і ботаніками ". Не виключено, що незабаром ви будете працювати на одного з них.

Немає коментарів:

Дописати коментар