10 травня 2019 р.


День Рожевої Пантери18 травня 2015 року було засновано незвичайне свято – День Рожевої Пантери. Якщо згадується персонаж відомого мультфільму, ти не помилився. Саме цій Рожевої Пантери і присвячене свято. Організаторами стало творче співтовариство Королівство Любові, яке об'єднує музикантів, художників, ювелірів, кулінарів і ще безліч креативних людей. Представники Королівства вирішили, що здатність Рожевої Пантери до нестандартного мислення, її гумор і позитивний погляд на життя варто відсвяткувати.
Девіз свята – «Думай по-рожевому!» закликає розфарбовувати світ яскравими фарбами, тобто думати творчо. Своїми вчинками, діями кожен учасник свята здатний змінити природу, суспільство. Адже кожна людина, що вміє мислити і діяти нестандартно, здатна творити і створювати. У Facebook організована група шанувальників рожевого свята, де об'єдналися представники різних країн. Спільно створюються нові ідеї для проведення незвичайних заходів, виставки, вечірки, а також благодійні та природоохоронні акції.
Якщо ти підтримуєш рожеві ідеї Королівства любові, обов'язково 18 травня зроби значущий неординарний вчинок. Адже необов'язково для хороших справ шукати однодумців або велику компанію.
І нехай ти не дивишся на світ через рожеві окуляри – зроби реальні кроки і приєднайся до світу прекрасного.Немає коментарів:

Дописати коментар