15 вересня 2019 р.


19 вересня - день народження смайлика

Щороку 19 вересня у світі 
відзначається дуже незвичайне свято - 
день, коли вперше в нашому комп'ютерному спілкуванні з'явився смайлик.


19 вересня 1982 року Скотт Фалман, будучи професором Університету Карнегі-Меллона, запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів, які слідують один за іншим: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка. Це нововведення отримало просту назву «смайл» (з англ. "посмішка") і знайшло широке застосування у комп'ютерній сфері — особливо в інтернеті і соціальних мережах.

З появою першого «смайлика» електронний лексикон істотно поповнився. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.
День народження «Смайлика» зберігся в електронному вигляді, оскільки Фалман відправив лист на один з головних форумів своєї країни, в якому написав повідомлення з двома смайликами: веселим :-) і сумним :-(.
Створення смайлика спочатку було пов'язане з тим, що користувачі інтернету часто не знали, як позначити повідомлення жартівливого характеру, щоб це було всім зрозуміло. Однак через десятиліття цей символ став незамінним у сфері електронного спілкування. Зараз смайлик багатоликий, він здатний висловлювати радість, здивування, захоплення, смуток та інші емоції.
Нашим улюбленим смайликам виповнилося 37 років! Дізнайся, що ж вони означають українською =)


Поцелуй смайлики картинки гиф анимации скачать

Немає коментарів:

Дописати коментар