21 березня 2014 р.

Положення про загальноміський конкурс Інтернет-мотиваторів та Інтернет-демотиваторів 

«Добро спішіть творити, люди!»

1. Основні положення


1.1.Загальномiський конкурс Інтернет-мотиваторів та інтернет-демотиваторів «Добро спішіть творити, люди!» проводиться Краматорською міською організацією товариства Червоного Хреста України та Дитячою центральною бібліотекою iм. О.Пушкiна в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста. 
1.2. Конкурс проводиться з метою:
1.2.1Розвитку ідеї благодійності, морального виховання дітей і молоді;
1.2.3 Розвитку волонтерського руху серед дітей і молоді;
1.2.4 Сприяння формуванню основ культури спілкування та побудови міжособистісних відносин;
1.2.5 Привернення уваги дітей до добрих справ.

2. Умови проведення Конкурсу


2.1 Конкурс проводиться з 24.03.2014 по 30.04.2014 серед учнів 5 - 11 класів; 
2.2 Основними критеріями оцінки робіт є відображення теми Конкурсу, оригінальність задуму, змiстовність, художня естетика, смислове навантаження, складність їх технічного виконання;
2.3 Розгляд робіт конкурсу пройде 05 - 06. 05. 2014;
2.4 Підсумки та оголошення робіт відбудуться 07. 05. 2014.

3. Вимоги до оформлення робіт


3.1Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Інтернет-мотиватор» та «Інтернет-демотиватор»;
3.2 Мотиватор - це надихаюча на щось картинка, стимулююча на дію або на якусь позитивну зміну. Мотиватором називають зображення в тонкій білій рамці, оточене темним (зазвичай чорним) фоном, в якому є заголовок, що пояснює та мотивує на щось добре, милосердне.
Демотиватор - абсолютна протилежність мотиватора. 
Для створення робіт можуть бути використані не тільки картинки з комп'ютера, але і намальовані власноруч, написані вірші або слогани, але тільки у відповідних рамках і вимогах;
3.3 Роботи можуть бути представлені як від одного автора, так і від команди, класу; 
3.4 До роботи додається анкета: відомості про автора або авторів (прізвище, ім'я автора, номер школи, класу, домашня адреса, контактний телефон, за бажанням коротке пояснення до творчої роботи, її назва). 

4. Нагородження


4.1 Переможці нагороджуються грамотами та заохочувальними призами. Найкращі роботи будуть розміщені на сайтах Краматорської міською організації товариства Червоного Хреста України та ДЦБ ім.. Пушкіна. Крім цього, при підведенні підсумків конкурсу та визначенні переможців будуть враховані результати Інтернет-голосування користувачів нашого сайту.

5. Порядок прийому робіт


5.1 Конкурсні роботи приймаються з 24 березня по 30 квітня 2014 року: в електронному вигляді надсилати на електронну адресу бібліотеки lib2@krm.net.ua або приносяться особисто за адресою: вул. Паркова, 14 (Дитяча центральна бібліотека ім. Пушкіна).
5.2 Всю додаткову інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 5-21-42.

Немає коментарів:

Дописати коментар